SZS99 BASIC
SZS99 BASIC
SZS99 BASIC
SZS99 BASIC
SZS99 BASIC
SZS99 BASIC
SECTOR

SZS99 BASIC

Шифра на артикл: 28276
Šifra proizvođača: BASIC
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 500+50
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
9.090 МКД