SZS100 BASIC
SZS100 BASIC
SZS100 BASIC
SZS100 BASIC
SZS100 BASIC
SZS100 BASIC
SECTOR

SZS100 BASIC

Шифра на артикл: 28278
Šifra proizvođača: BASIC
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 500+50
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Заштеда 37%
8.090 МКД
Додадено во омилени
4.690 МКД
Додадено во омилени
4.690 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД