35000447C ELONGATED DROPS
35000447C ELONGATED DROPS
35000447C ELONGATED DROPS
35000447C ELONGATED DROPS
CALVIN KLEIN

35000447C ELONGATED DROPS

Шифра на артикл: 27914
Šifra proizvođača: ELONGATED DROPS
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30952
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30951
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30700
5.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30699
5.290 МКД