LPS05ARR90 FRIENDSHIP
LA PETITE STORY

LPS05ARR90 FRIENDSHIP

Шифра на артикл: 27596
Šifra proizvođača: FRIENDSHIP
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LA PETITE STORY
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31006
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 31007
3.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30994
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30985
4.890 МКД