SKJ1714791 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1714791 SEA GLASS

Шифра на артикл: 27261
Šifra proizvođača: SEA GLASS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 25
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30638
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29889
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29891
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29890
3.290 МКД