2780771 SLIDING CHAINS
TOMMY HILFIGER

2780771 SLIDING CHAINS

Шифра на артикл: 27090
Šifra proizvođača: SLIDING CHAINS
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД