SZS98 BASIC
SZS98 BASIC
SZS98 BASIC
SZS98 BASIC
SZS98 BASIC
SZS98 BASIC
SZS98 BASIC
SZS98 BASIC
SECTOR

SZS98 BASIC

Шифра на артикл: 26996
Šifra proizvođača: BASIC
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall