JM223ATK26 JEWELS
JM223ATK26 JEWELS
JM223ATK26 JEWELS
JM223ATK26 JEWELS
JM223ATK26 JEWELS
JM223ATK26 JEWELS
JM223ATK26 JEWELS
JM223ATK26 JEWELS
MASERATI

JM223ATK26 JEWELS

Шифра на артикл: 26964
Šifra proizvođača: JEWELS
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 28283
4.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 28291
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 26963
5.990 МКД