JM223ATZ19 JEWELS
JM223ATZ19 JEWELS
JM223ATZ19 JEWELS
JM223ATZ19 JEWELS
JM223ATZ19 JEWELS
JM223ATZ19 JEWELS
MASERATI

JM223ATZ19 JEWELS

Шифра на артикл: 26963
Šifra proizvođača: JEWELS
0 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на накит Керамика, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall