BYM95C SYMPHONIA
BROSWAY

BYM95C SYMPHONIA

Шифра на артикл: 26718
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
0 МКД
3.890 МКД
2.334 МКД
Заштеда: 1.556 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30952
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30951
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30700
5.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30699
5.290 МКД