SKJ1680998 505 KARIANA
SKAGEN

SKJ1680998 505 KARIANA

Шифра на артикл: 26498
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.690 МКД
2.214 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28858
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26500
2.694 МКД
Заштеда 40%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26499
3.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26497
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД