SKJ1680998 508 KARIANA
SKAGEN

SKJ1680998 508 KARIANA

Шифра на артикл: 26497
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.690 МКД
2.214 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28858
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26500
2.694 МКД
Заштеда 40%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26499
3.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26498
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД