SKJ1677998 KARIANA
SKAGEN

SKJ1677998 KARIANA

Шифра на артикл: 26495
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 8
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30393
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30315
5.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27413
1.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26491
3.990 МКД