SKJ1675998 KARIANA
SKJ1675998 KARIANA
SKJ1675998 KARIANA
SKJ1675998 KARIANA
SKJ1675998 KARIANA
SKJ1675998 KARIANA
SKAGEN

SKJ1675998 KARIANA

Шифра на артикл: 26494
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
7.290 МКД
Додадено во омилени
4.590 МКД
Додадено во омилени
3.290 МКД
Додадено во омилени
5.290 МКД