JM222AVC05 JEWELS
JM222AVC05 JEWELS
JM222AVC05 JEWELS
JM222AVC05 JEWELS
JM222AVC05 JEWELS
JM222AVC05 JEWELS
JM222AVC05 JEWELS
JM222AVC05 JEWELS
JM222AVC05 JEWELS
JM222AVC05 JEWELS
MASERATI

JM222AVC05 JEWELS

Шифра на артикл: 25274
Šifra proizvođača: JEWELS
0 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Бела, Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall