SZS76 BASIC
SZS76 BASIC
SZS76 BASIC
SZS76 BASIC
SZS76 BASIC
SZS76 BASIC
SZS76 BASIC
SZS76 BASIC
SECTOR

SZS76 BASIC

Шифра на артикл: 25321
Šifra proizvođača: BASIC
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 530
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
9.090 МКД