JCER01313300 Linea logo
JUST CAVALLI

JCER01313300 Linea logo

Шифра на артикл: 24981
Šifra proizvođača: Linea logo
0 МКД
3.890 МКД
1.945 МКД
Заштеда: 1.945 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30638
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29889
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29891
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29890
3.290 МКД