MKC1244AN791 PREMIUM
MKC1244AN791 PREMIUM
MKC1244AN791 PREMIUM
MKC1244AN791 PREMIUM
MKC1244AN791 PREMIUM
MKC1244AN791 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKC1244AN791 PREMIUM

Шифра на артикл: 24637
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
9.090 МКД
9.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
8.390 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
1.890 МКД