MKC1177AN040 PREMIUM
MKC1177AN040 PREMIUM
MKC1177AN040 PREMIUM
MKC1177AN040 PREMIUM
MKC1177AN040 PREMIUM
MKC1177AN040 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKC1177AN040 PREMIUM

Шифра на артикл: 24626
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Дијаметар на обетки (mm) 12
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30970
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30948
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30969
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30819
1.790 МКД