MKC1177AN791 PREMIUM
MKC1177AN791 PREMIUM
MKC1177AN791 PREMIUM
MKC1177AN791 PREMIUM
MKC1177AN791 PREMIUM
MKC1177AN791 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKC1177AN791 PREMIUM

Шифра на артикл: 24627
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Дијаметар на обетки (mm) 12
Боја на накит Роуз Голд
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30688
6.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30689
7.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30638
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30597
1.690 МКД