35000083 SCULPTURED DROPS
CALVIN KLEIN

35000083 SCULPTURED DROPS

Шифра на артикл: 24238
Šifra proizvođača: SCULPTURED DROPS
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен
Достапност Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Капитол Мол, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД