BEIN005 DESIDERI
BROSWAY

BEIN005 DESIDERI

Шифра на артикл: 22973
Šifra proizvođača: DESIDERI
0 МКД
5.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 430
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
9.090 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД