PEIUN0000102 MY.AVATAR
POLICE

PEIUN0000102 MY.AVATAR

Шифра на артикл: 30894
Šifra proizvođača: MY.AVATAR
0 МКД
9.590 МКД
9.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Легура
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Дигитален-Смарт
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, USB полнач, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на батерија, Индикатор на напојување, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Календар, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Оптичко следење на отчукувањата на срцето, Повеќејазично мени, Подесување на времето со GPS, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Тајмер, Термометар
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 2.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 2.090 МКД