R4551101003 HOBBY SET
KIKOU

R4551101003 HOBBY SET

Шифра на артикл: 28550
Šifra proizvođača: HOBBY SET
0 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд KIKOU
Пол Машки
Материјал на часовник Легура
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена, Црна
Боја на ремче Повеќе бои, Црна
Стил Детски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
2.090 МКД