GBX-100-2A GBX-100
G-SHOCK

GBX-100-2A GBX-100

Шифра на артикл: 30867
Šifra proizvođača: GBX-100
0 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 46 X 50,9
Функција на часовник 12/24 часа, 5 X Тајмер(60мин), BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Анализа на тренинзи, Вибрација, Време на изгрејсонце и зајдисонце, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на бранови, Календар, Меморија на истрчани кругови(100), Мерач на брзина, Мерач на чекори, Месечеви мени, Отпорност на удари и вибрации, План за тренинзи, Податоци за поминат тренинзи, Светско време, Стоперка
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сина, Сребрена
Боја на ремче Сина
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид