R0153167501 M-01
R0153167501 M-01
R0153167501 M-01
R0153167501 M-01
R0153167501 M-01
R0153167501 M-01
R0153167501 M-01
R0153167501 M-01
R0153167501 M-01
R0153167501 M-01
MORELLATO

R0153167501 M-01

Шифра на артикл: 30049
Šifra proizvođača: M-01
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален-Смарт
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 40 X 34,5
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, USB полнач, Аларм, Апликација за активности, Датум, Ден во неделата, Индикатор на батерија, Индикатор на напојување, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Календар, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Повеќејазично мени, Стоперка, Тахиметар
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
7.890 МКД
Додадено во омилени
21.190 МКД
Додадено во омилени
13.590 МКД
Додадено во омилени
8.690 МКД