SKW3120 SIGNATUR
SKW3120 SIGNATUR
SKW3120 SIGNATUR
SKW3120 SIGNATUR
SKW3120 SIGNATUR
SKW3120 SIGNATUR
SKW3120 SIGNATUR
SKW3120 SIGNATUR
SKAGEN

SKW3120 SIGNATUR

Шифра на артикл: 29294
Šifra proizvođača: SIGNATUR
0 МКД
8.390 МКД
8.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Можност за персонализација Гравирање
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
6.290 МКД
Заштеда 34%
9.590 МКД
Додадено во омилени
10.790 МКД
Додадено во омилени
8.390 МКД
Додадено во омилени
9.990 МКД
Заштеда 23%
12.990 МКД