MK1040 PYPER
MICHAEL KORS

MK1040 PYPER

Шифра на артикл: 28707
Šifra proizvođača: PYPER
0 МКД
17.190 МКД
17.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Материјал на накит Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Дијаметар на обетки (mm) 5
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Должина на накит (mm) 175+30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на накит Роуз Голд
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
14.390 МКД
Додадено во омилени
16.490 МКД
Додадено во омилени
10.690 МКД
Додадено во омилени
20.990 МКД