FS5978 DEFENDER
FS5978 DEFENDER
FS5978 DEFENDER
FS5978 DEFENDER
FS5978 DEFENDER
FS5978 DEFENDER
FOSSIL

FS5978 DEFENDER

Шифра на артикл: 26468
Šifra proizvođača: DEFENDER
0 МКД
12.190 МКД
7.314 МКД
Заштеда: 4.876 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 46
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Соларно напојување, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на накит Кафеава
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Можност за персонализација Гравирање
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Поинт Ретаил Парк

Слични производи

Додадено во омилени
7.690 МКД
Додадено во омилени
27.790 МКД
Додадено во омилени
52.190 МКД
Додадено во омилени
28.990 МКД