SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKAGEN

SKW2981 KAROLINA

Шифра на артикл: 22056
Šifra proizvođača: KAROLINA
0 МКД
14.190 МКД
11.190 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на ремче Вештачка кожа
Тип на механизам Аналоген
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Соларно напојување, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Сезона SS21
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Тегет
Можност за персонализација Гравирање
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall