SKW2979 KAROLINA
SKW2979 KAROLINA
SKW2979 KAROLINA
SKW2979 KAROLINA
SKW2979 KAROLINA
SKW2979 KAROLINA
SKW2979 KAROLINA
SKW2979 KAROLINA
SKAGEN

SKW2979 KAROLINA

Шифра на артикл: 22054
Šifra proizvođača: KAROLINA
0 МКД
14.190 МКД
11.190 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Соларно напојување, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Сезона SS21
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Можност за персонализација Гравирање
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
11.190 МКД
Додадено во омилени
16.090 МКД
Додадено во омилени
15.990 МКД
Додадено во омилени
17.990 МКД