MY:TIME GIFT VOUCHER

MY:TIME GIFT VOUCHER

Шифра на артикл: 19876

СОВРШЕН ПОДАРОК!

0 МКД
7.000 МКД
7.000 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ваучери
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Настел - Тафталиџе, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

MY:TIME GIFT VOUCHER е совршен подарок! 

Со можност да се искористи во рок од една година за било кој производ во постојано обновливото портфолио на часовници и накит! 

Подари MY:TIME Ваучер и дозволи личноста која сакаш да ја изненадиш за себе да го направи возбудливиот избор!

Слични производи

Додадено во омилени
СОВРШЕН ПОДАРОК!
30.000 МКД
Додадено во омилени
СОВРШЕН ПОДАРОК!
25.000 МКД
Додадено во омилени
СОВРШЕН ПОДАРОК!
20.000 МКД
Додадено во омилени
СОВРШЕН ПОДАРОК!
19.000 МКД