БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
FAQ

За колку време можам да ја очекувам доставата на производот?

25.04.2020.

Рокот за испорака на пратка низ цела Македонија е од 3 (три) до 5 (пет) работни денови од моментот на телефонската потврда на податоците. Доставата на пратка ја прави курирска служба (Post Express) до адресата која е наведена при online нарачката. Подетално за доставата на пратките почитај на овој линк.

*За време на coronavirus пандемијата, курирските служби работат со намален капацитет, а зголемен обем. Затоа молиме за трепение, те уверуваме дека ќе направиме се што е во наша моќ да ги задоволиме твоите потреби.

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
31.
May.
2021.
Блог
Една декада DGR.
11.
Mar.
2021.
Блог
BOLDNESS
03.
Mar.
2021.
Блог
Забава на зајдисонце, на почеток на лето
24.
Feb.
2021.
Блог
Sincere feelings, brave looks
05.
Feb.
2021.
Блог
Диско музика со примеси на фанк
17.
Sep.
2020.
Блог
#Новитети