SRPE05K1 Prospex
SEIKO

SRPE05K1 Prospex

Шифра на артикл: 28438
Šifra proizvođača: Prospex
0 МКД
42.790 МКД
42.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SEIKO
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Маслинесто зелена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Маслинесто зелена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
6.190 МКД
Додадено во омилени
19.290 МКД
Додадено во омилени
27.590 МКД