SKW3095 HAGEN
SKAGEN

SKW3095 HAGEN

Шифра на артикл: 28403
Šifra proizvođača: HAGEN
0 МКД
12.190 МКД
10.971 МКД
Заштеда: 1.219 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 22
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
13.401 МКД
Заштеда 10%
14.890 МКД
Додадено во омилени
7.821 МКД
Заштеда 10%
8.690 МКД
Додадено во омилени
11.061 МКД
Заштеда 10%
12.290 МКД
Додадено во омилени
16.641 МКД
Заштеда 10%
18.490 МКД