JC1L267M0095 Pacentro SET
JUST CAVALLI

JC1L267M0095 Pacentro SET

Шифра на артикл: 28145
Šifra proizvođača: Pacentro SET
0 МКД
12.990 МКД
11.691 МКД
Заштеда: 1.299 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Материјал на накит Бисер, Метал, Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Должина на накит (mm) 160+40
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на накит Златна, Сребрена
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Златна, Сребрена
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД
Додадено во омилени
17.991 МКД
Заштеда 10%
19.990 МКД
Додадено во омилени
26.451 МКД
Заштеда 10%
29.390 МКД
Додадено во омилени
22.851 МКД
Заштеда 10%
25.390 МКД