AX7147SET SET BANKS
AX7147SET SET BANKS
AX7147SET SET BANKS
AX7147SET SET BANKS
AX7147SET SET BANKS
AX7147SET SET BANKS
AX7147SET SET BANKS
AX7147SET SET BANKS
AX7147SET SET BANKS
AX7147SET SET BANKS
ARMANI EXCHANGE

AX7147SET SET BANKS

Шифра на артикл: 27626
Šifra proizvođača: SET BANKS
0 МКД
14.590 МКД
13.131 МКД
Заштеда: 1.459 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Материјал на накит Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на накит Црна
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
33.291 МКД
Заштеда 10%
36.990 МКД
Додадено во омилени
22.851 МКД
Заштеда 10%
25.390 МКД
Додадено во омилени
13.491 МКД
Заштеда 10%
14.990 МКД
Додадено во омилени
15.471 МКД
Заштеда 10%
17.190 МКД