FS5991 FOSSIL BLUE
FS5991 FOSSIL BLUE
FS5991 FOSSIL BLUE
FS5991 FOSSIL BLUE
FS5991 FOSSIL BLUE
FS5991 FOSSIL BLUE
FOSSIL

FS5991 FOSSIL BLUE

Шифра на артикл: 27249
Šifra proizvođača: FOSSIL BLUE
0 МКД
14.890 МКД
13.401 МКД
Заштеда: 1.489 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 46
Функција на часовник Датум, Двојно време, Илуминација, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сина, Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.901 МКД
Заштеда 10%
9.890 МКД