AI6058SS0024302 AIKON Automatic SET
MAURICE LACROIX

AI6058SS0024302 AIKON Automatic SET

Шифра на артикл: 28475
Šifra proizvođača: AIKON Automatic SET
0 МКД
162.790 МКД
162.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Машки
Материјал на часовник Керамика, Челик
Материјал на ремче Гума, Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L
Назив на механизам ML115 - SW200
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 30 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сина, Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол