CIWGQ0006802 RUSCELLO
CIWGQ0006802 RUSCELLO
CIWGQ0006802 RUSCELLO
CIWGQ0006802 RUSCELLO
CIWGQ0006802 RUSCELLO
CIWGQ0006802 RUSCELLO
CIWGQ0006802 RUSCELLO
CIWGQ0006802 RUSCELLO
CERRUTI 1881

CIWGQ0006802 RUSCELLO

Шифра на артикл: 27227
Šifra proizvođača: RUSCELLO
0 МКД
26.690 МКД
24.021 МКД
Заштеда: 2.669 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 48
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Двојно време, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
14.814 МКД
Заштеда 40%
24.690 МКД
Додадено во омилени
14.994 МКД
Заштеда 40%
24.990 МКД