CIWLH2226005 RUSCELLO
CIWLH2226005 RUSCELLO
CIWLH2226005 RUSCELLO
CIWLH2226005 RUSCELLO
CIWLH2226005 RUSCELLO
CIWLH2226005 RUSCELLO
CIWLH2226005 RUSCELLO
CIWLH2226005 RUSCELLO
CERRUTI 1881

CIWLH2226005 RUSCELLO

Шифра на артикл: 25423
Šifra proizvođača: RUSCELLO
0 МКД
20.990 МКД
20.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S
Големина на куќиште на часовник (mm) 33
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Златна, Сребрена
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
84.590 МКД
Додадено во омилени
12.990 МКД
Додадено во омилени
13.190 МКД