GA-2100-1A3 GA-2100
GA-2100-1A3 GA-2100
GA-2100-1A3 GA-2100
GA-2100-1A3 GA-2100
GA-2100-1A3 GA-2100
GA-2100-1A3 GA-2100
GA-2100-1A3 GA-2100
GA-2100-1A3 GA-2100
G-SHOCK

GA-2100-1A3 GA-2100

Шифра на артикл: 24287
Šifra proizvođača: GA-2100
0 МКД
6.990 МКД
6.291 МКД
Заштеда: 699 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Карбонски влакна
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,4 X 48,5
Функција на часовник 12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
8.631 МКД
Заштеда 10%
9.590 МКД
Додадено во омилени
25.011 МКД
Заштеда 10%
27.790 МКД
Додадено во омилени
6.291 МКД
Заштеда 10%
6.990 МКД
Додадено во омилени
46.791 МКД
Заштеда 10%
51.990 МКД