GG-B100Y-1A GG-B100
G-SHOCK

GG-B100Y-1A GG-B100

Шифра на артикл: 29285
Šifra proizvođača: GG-B100
0 МКД
36.990 МКД
24.990 МКД
Заштеда: 12.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Карбонски влакна
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL, XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 51,2 X 55
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Алтиметар, Барометар, Време на изгрејсонце и зајдисонце, Датум, Ден во неделата, Дигитален компас, Индикатор на локација, Календар, Мапа на поминати локации, Меморија на дневник на летови, Меморија на освоени височини, Мерач на чекори, Отпорност на удари и вибрации, Отпорност од кал, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Тајмер, Термометар
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
9.490 МКД
Додадено во омилени
9.590 МКД
Додадено во омилени
27.790 МКД
Додадено во омилени
10.290 МКД