БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
25200031 ICONIC MESH
25200031 ICONIC MESH
25200031 ICONIC MESH
25200031 ICONIC MESH
25200031 ICONIC MESH
25200031 ICONIC MESH
CALVIN KLEIN

25200031 ICONIC MESH

Шифра на артикл: 24133
Šifra proizvođača: ICONIC MESH
0 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.590 МКД
Додадено во омилени
11.890 МКД
Додадено во омилени
12.590 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД