25200033 ICONIC MESH
25200033 ICONIC MESH
25200033 ICONIC MESH
25200033 ICONIC MESH
25200033 ICONIC MESH
25200033 ICONIC MESH
CALVIN KLEIN

25200033 ICONIC MESH

Шифра на артикл: 24137
Šifra proizvođača: ICONIC MESH
0 МКД
10.590 МКД
10.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
3.890 МКД
Заштеда 34%
5.890 МКД
Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
11.290 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД
Заштеда 34%
5.890 МКД