PEWJA2204901 LEDGER
POLICE

PEWJA2204901 LEDGER

Шифра на артикл: 23838
Šifra proizvođača: LEDGER
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL, XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 50
Функција на часовник Двојно време, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
29.990 МКД
Додадено во омилени
17.541 МКД
Заштеда 10%
19.490 МКД
Додадено во омилени
22.041 МКД
Заштеда 10%
24.490 МКД
Додадено во омилени
33.291 МКД
Заштеда 10%
36.990 МКД