AX1724 BANKS
AX1724 BANKS
AX1724 BANKS
AX1724 BANKS
AX1724 BANKS
AX1724 BANKS
AX1724 BANKS
AX1724 BANKS
ARMANI EXCHANGE

AX1724 BANKS

Шифра на артикл: 23492
Šifra proizvođača: BANKS
0 МКД
15.790 МКД
15.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
16.990 МКД
Заштеда 31%
24.690 МКД
Додадено во омилени
9.590 МКД
Додадено во омилени
24.990 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД