БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513880 CHAMPION
HUGO BOSS

1513880 CHAMPION

Шифра на артикл: 23204
Šifra proizvođača: CHAMPION
0 МКД
24.990 МКД
22.491 МКД
Заштеда: 2.499 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Стоперка, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Сезона FW21
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.921 МКД
Заштеда 10%
17.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
14.211 МКД
Заштеда 10%
15.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
14.211 МКД
Заштеда 10%
15.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.291 МКД
Заштеда 10%
16.990 МКД
Количина: 1