БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2001192 LADYCROC
2001192 LADYCROC
2001192 LADYCROC
2001192 LADYCROC
2001192 LADYCROC
2001192 LADYCROC
2001192 LADYCROC
2001192 LADYCROC
LACOSTE

2001192 LADYCROC

Шифра на артикл: 23152
Šifra proizvođača: LADYCROC
0 МКД
11.690 МКД
11.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна, Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Сезона FW21
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 18
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
19.390 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД
Заштеда 23%
15.990 МКД
Додадено во омилени
11.290 МКД
Додадено во омилени
11.890 МКД