БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SMWGB2100330 PUMA
SMWGB2100330 PUMA
SMWGB2100330 PUMA
SMWGB2100330 PUMA
SMWGB2100330 PUMA
SMWGB2100330 PUMA
SWISS MILITARY HANOWA

SMWGB2100330 PUMA

Шифра на артикл: 22309
Šifra proizvođača: PUMA
0 МКД
17.290 МКД
17.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SWISS MILITARY HANOWA
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
16.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
23.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
13.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
11.690 МКД
Количина: 1